ABC Language Centre dyr. mgr Dorota Malewska

ABCLC – ul. Młynowa 17, 15-404 Białystok

Top

Polityka Prywatności

Dane, które podajesz w formularzu kontaktowym (imię, e-mail, nr telefonu), nie są powierzane, udostępniane ani sprzedawane osobom trzecim.

Wiadomości, jakie otrzymasz, będą związane wyłącznie z odpowiedzią na Twoje zapytanie.

Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na gromadzenie plików cookies, aby strona mogła poprawnie działać oraz korzystać z narzędzi analitycznych, społecznościowych i reklamowych.

Strona wykorzystuje wtyczki Google Analytics, Google Search, które zbierają dane służące do celów statystycznych i umożliwiają wyświetlanie na Facebooku reklam dopasowanych do Twoich preferencji.

W każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wystarczy, że w tym celu skontaktujesz się mailowo pod adresem: biuro@abclc.bialystok.pl.

Zostawiając komentarz po wpisem na blogu, dobrowolnie podajesz dane (imię lub pseudonim), które będą widoczne publicznie oraz adres e-mail, widoczny wyłącznie przeze mnie i służący jako zabezpieczenie antyspamowe. W każdej chwili możesz usunąć swój komentarz oraz zamieszczone wraz z nim dane. Wystarczy, że w tym celu skontaktujesz się mailowo pod adresem: biuro@abclc.bialystok.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: Administrator) jest: Ośrodek Nauczania Języka Angielskiego ABC Language Centre w Białymstoku. Organem założycielskim i prowadzącym jest Dorota Malewska  , kod 15-404, ulica Młynowa 17 , REGON: 200739644 , NIP: 542-207-51-06  wpisanym w ewidencji placówek oświaty pozaszkolnej pod poz.120 /zaświadczenie o wpisie nr KO.I.4430-76/93/94 w Departamencie Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego.

Call Now Button