ABC Language Centre dyr. mgr Dorota Malewska

ABCLC – ul. Młynowa 17, 15-404 Białystok

Top
angielski online Białystok

Kursy języka angielskiego dla dorosłych online

 

Wychodzimy naprzeciw osobom bardzo zajętym, dla których dojazd do szkoły językowej stanowi poważne utrudnienie oraz tym, którzy z różnych względów chcą pozostać w komfortowej strefie swojego domu.

Dodatkowa możliwość nauki w grupie: max 10 osobowej oraz mniejszej 2-3 osobowej.

Po zakwalifikowaniu kursanta do odpowiedniej grupy, określeniu jego poziomu oraz planu nauki, zajęcia odbywają się według ustaleń, tak samo jak zajęcia w szkole – o określonych porach, według określonego programu edukacyjnego oraz trwają tyle, ile przewiduje dany kurs. Zajęcia indywidualne, ich terminy, godziny oraz czas trwania są ustalane osobiście. 

Oferta dotyczy wszystkich rodzajów kursów.

 

Opis zajęć języka angielskiego dla dorosłych w formie online

Podczas zajęć nauczyciel łączy się z kursantami poprzez wybraną platformę np. ZOOM lub Skype. By lekcje były owocne, ważne jest by łącze internetowe było stabilne, a głośniki i mikrofon sprawne. Kamerka internetowa nie jest wymagana, jednakże zawsze jest  o wiele przyjemniej widzieć swoich rozmówców.

Podczas lekcji wykorzystywane są narzędzia w postaci książek interaktywnych, nagrań audio, pomocy wizualnych, gier językowych, krótkich filmików, quizów, planszówek online kserówek interaktywnych. Nauczyciel posługuje się tablicą online, którą kursanci widzą oraz której treść można przesłać uczestnikom po skończonej lekcji. Często wysyłane są linki do specjalnie przygotowanych gier ze słownictwem z lekcji lub zadań, które uczniowie wykonują na ekranie swojego komputera przy zachowanej łączności w grupą (wspólnie rozwiązywane zadania). Dzięki narzędziom interaktywnym podczas pracy w zeszycie lub książce są oni w stanie na bieżąco śledzić czy ich praca jest wykonywana poprawnie. Niekwestionowaną zaletą zajęć online jest większa łatwość w mówieniu uczniów – domowa atmosfera, poczucie bezpieczeństwa ośmiela dzieci do posługiwania się językiem angielskim, a bariery, które towarzyszą nieśmiałym kursantom podczas lekcji w klasie, znikają. Dodatkowo, bardzo często praca odbywa się w towarzystwie pupili – kotów, psów i innych zwierząt.

Zapoznaj się z opisem wybranego kursu dla dorosłych oraz skontaktuj się telefonicznie w celu potwierdzenia czy w wybranej grupie wiekowej będą odbywały się zajęcia online w danym semestrze szkolnym. Ceny kursów grupowych pozostają niezmienne. Godziny oraz dni trwania kursów ustalane są z rodzicami indywidualnie, ponieważ najpierw ustalany jest poziom ucznia (istnieje dużo grup o zróżnicowanym poziomie).

W ABC Language Centre prowadzone są także zajęcia języka angielskiego stacjonarnie i hybrydowo.

Masz pytania ? Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

    Call Now Button