ABC Language Centre dyr. mgr Dorota Malewska

ABCLC – ul. Młynowa 17, 15-404 Białystok

Top
zajęcia indywidualne dla dorosłych

Kursy profilowane języka angielskiego dla dorosłych – Business English i Medical English

 

W ofercie znajdują się do wyboru dwa kursy:

– Business English

– Medical English

Liczba spotkań w tygodniu: 1 lub 2

Czas trwania zajęć: 90 minut

Godziny w roku szkolnym 2023/24: 

Godziny popołudniowe.

W tygodniu (poniedziałek-piątek) prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu oraz odpowiedniej grupy.

Nauczyciele: mgr Dorota Malewska, mgr Magda Alicka, mgr Piotr Malinowski

Medical English

Kurs jest poświęcony dla lekarzy, pielęgniarek i studentów medycyny. Na zajęciach następuje wdrożenie uczniów w świat języka medycznego i problemów zdrowotnych rozwijając jednocześnie umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania.

Kadra uczy jak komunikować się w języku angielskim z pacjentem i kolegą lekarzem w pracy, sporządzać historie choroby, opisywać badania, przedstawiać diagnozę i sposoby leczenia i rozumieć teksty źródłowe. Służy temu cała gama zadań językowych, opartych na autentycznych przypadkach z różnych dziedzin medycyny od neurologii do laryngologii przez położnictwo.

Business English

Studentom oraz osobom pracującym w administracji państwowej, przedsiębiorstwach i firmach krajowych jak i międzynarodowych zaleca się przygotowanie do egzaminów certyfikatowych BEC (Business English Certificate), które potwierdzają znajomość języka biznesowego na wybranych poziomach. Umiejętności językowe potwierdzone odpowiednim certyfikatem, dają większe szanse na rynku pracy w kraju i zagranicą.

 

Kursy profilowane z języka angielskiego online – dla dorosłych

Wychodzimy naprzeciw osobom bardzo zajętym, dla których dojazd do szkoły językowej stanowi poważne utrudnienie oraz tym, którzy z różnych względów chcą pozostać w komfortowej strefie swojego domu.

Dodatkowa możliwość nauki w grupie: max 10 osobowej oraz mniejszej 2-3 osobowej.

Po zakwalifikowaniu kursanta do odpowiedniej grupy, określeniu jego poziomu oraz planu nauki, zajęcia odbywają się według ustaleń, tak samo jak zajęcia w szkole – o określonych porach, według określonego programu edukacyjnego oraz trwają tyle, ile przewiduje dany kurs. Zajęcia indywidualne, ich terminy, godziny oraz czas trwania  są ustalane osobiście. 

Oferta dotyczy wszystkich rodzajów kursów.

Masz pytania ? Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

    Call Now Button