ABC Language Centre dyr. mgr Dorota Malewska

ABCLC – ul. Młynowa 17, 15-404 Białystok

Top
angielski dla dzieci 10 lat bialystok

Chase the Monkey – kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-7 lat

 

Grupy wiekowe: 6-7 lat

Liczba spotkań w tygodniu: 2

Czas trwania zajęć: 45 minut

Godziny oraz dni w roku szkolnym 2023/24: 

Godziny popołudniowe.

W tygodniu (poniedziałek-piątek) prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu oraz odpowiedniej grupy.

Nauczyciele: mgr Katarzyna Magosiewicz, mgr Katarzyna Jurczak, mgr Magdalena Malewska

Opis zajęć języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-7 lat

Dzieci na zajęciach słuchają angielskich opowiadań, uczą się piosenek, zwrotów, słów i zdań. Kreatywne gry i zabawy doskonalą i rozwijają ich umiejętności językowe. Nauczyciel kładzie duży nacisk na rozumienie – otacza dziecko językiem angielskim i oswaja je z podstawami języka pisanego. Dzieci uczą się wierszyków i piosenek, dzięki którym język szybciej jest zapamiętywany, słuchają bajek i opowiadań czytanych przez nauczyciela, oglądają krótkie filmy z sympatycznymi i śmiesznymi bohaterami. Dzięki temu panuje wesoła i przyjazna atmosfera, a dzieci traktują zajęcia jako przyjemność, a nie naukę i pracę. 

Powoli dzieci zostają wprowadzane w świat języka pisanego – uczą się literowania, ćwiczą pisanie literek oraz krótkich słów. Dzieci mają swoje książki z przyjaznymi bohaterami oraz zestawy ćwiczeń, w których mogą ćwiczyć nabyte umiejętności w domu. Często otrzymują także dodatkowe karty pracy. Podczas zajęć wykorzystuje się także tablicę interaktywną, za pomocą której dzieci mogą grać z ciekawe gry językowe. Używane są także pomoce naukowe w postaci gadżetów, maskotek, flashcards, planszówek itd., aby zajęcia były różnorodne i ciekawe.

2023/2024 : różne dni oraz godziny ( popołudniowe) Prosimy o kontakt w celu określenia odpowiedniego poziomu grupy.

W szkole prowadzimy również inne zajęcia i warsztaty dla dzieci.

 

Zajęcia online

Oferta obejmuje kursy języka angielskiego dla dzieci w formie online w standardowych grupach (max 10 osobowych) oraz mniejszych (2-3 osobowych), a także zajęcia indywidualne.

Po zakwalifikowaniu ucznia do odpowiedniej grupy, określeniu jego poziomu oraz planu nauki, zajęcia odbywają się według planu, tak samo jak zajęcia w szkole – o określonych porach, według ustalonego programu edukacyjnego oraz trwają tyle, ile przewiduje dany kurs. Zajęcia indywidualne, ich terminy, godziny oraz czas trwania ustalane są osobiście z rodzicami uczniów.

Więcej informacji o sposobie prowadzenia zajęć online:

Masz pytania ? Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

    Call Now Button