ABC Language Centre dyr. mgr Dorota Malewska

ABCLC – ul. Młynowa 17, 15-404 Białystok

Top
20220704_104625~2

mgr Dorota Malewska

Założyciel, dyrektor ABC Language Centre i nauczyciel filolog języka angielskiego.

Wykształcenie: Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Humanistycznym, Uniwersytetu Gdańskiego, Certificate of Proficiency in English(A)

Doświadczenie zawodowe: Akademia Medyczna w Białymstoku, UW Filia w Białymstoku

Angielski to moje hobby, obsesja i pasja, którą zaszczepiam moim uczniom. Razem uczymy się języka zgłębiając tajemnicze arkana wiedzy. Uważam się bardziej za niezwykle gorliwego ucznia niż nauczyciela. Lubię pracować z tymi, którzy są inteligentni, pracowici i mają szczytne cele, jak dostanie się na prestiżowy kierunek studiów renomowanych uczelni lub zdanie trudnych egzaminów (CAE, CPE).

Prawdziwą przyjemność sprawiają mi bowiem wielkie wyzwania i dostarczają ogromnej energii. Lubię swoich uczniów, szybko się zaprzyjaźniamy i uczymy wspólnie przez wiele lat. Z niektórymi spotykam się od ponad 20 lat, od czasu, gdy sama skończyłam studia. Łączy nas umiłowanie języka, dalej się go uczymy, rozważając w nim wielorakie problemy współczesnego życia i ciesząc się wspólnie z osobistych sukcesów lub pocieszając w niepowodzeniach /touch wood!/ Na naszych zajęciach jest bardzo rodzinnie, kameralnie i jakże naukowo:

Prywatnie radość sprawia mi wysiłek fizyczny, outdoor sports. Uprawiam je codziennie z żelazną dyscypliną, bez względu na pogodę. Praktycznie mieszkam w lesie, więc na co dzień mam rower, biegówki, bądź spacery/ z psem, Irish Terrier – trochę rozumie… po angielsku!/. Bardzo lubię też chodzenie po górach, sporty wodne – wszystko, co sprawia, że wieczorem nie jestem w stanie ruszyć ze zmęczenia ani ręką, ani nogą…. A potem książka /Lodge, Goddard etc. – in English/: 'Small World’

A prywatny sukces, to moja córka. W wieku 15 lat zdała egzamin First Certificate , dwa lata później Advanced, następnie Proficiency. Ukończyła anglistykę – licencjat na UJ w Krakowie, studia magisterskie  UW oraz Manchester Metropolitan University. Znajomość języka otrzymała w darze, przez osmozę. Przyszła do ABC mając 3 lata 8 miesięcy.

Telefon: 507155842
20220704_112717

mgr Magdalena Malewska

Założyciel, dyrektor ABC Kids’ Club i nauczyciel  języka angielskiego.

Zdolności językowe wyssałam z mlekiem matki , która zaszczepiła we mnie miłość do języka angielskiego. Teraz sama chcę nią zarażać cały świat. Niesłabnąca fascynacja językiem oraz kulturą brytyjską zaowocowała ukończeniem studiów licencjackich Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz Manchester Metropolitan University w Manchesterze. Po ukończeniu studiów spędziłam rok w Wielkiej Brytanii, szlifując język oraz poznając kulturę brytyjską. Wierzę w dobrą energię i taką otaczam swoich uczniów. Stoję murem za nauką eklektyczną, poznawaniem języka poprzez doświadczenia, kompilowaniem zabaw w kreatywny sposób, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał naukowy drzemiący w zmysłach – wzroku, słuchu a nawet smaku oraz dotyku. Naukę angielskiego uważam za  radosny, energetycznie spędzony czas-wesołą przygodę z językiem.

Email: biuro@abckidsclub.pl
Telefon: 535018418
magosiewicz

mgr Katarzyna Magosiewicz

Magister filologii angielskiej, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku.
Język angielski jest moją pasją od wielu lat. Z czasem przerodziła się ona w zamiłowanie do nauczania tego języka. Ogromną radość sprawia mi możliwość obserwacji, a także czynnego udziału w rozwoju moich uczniów. Możliwość zaszczepienia w moich uczniach pasji, zainteresowania językiem angielskim to niesamowita satysfakcja.

Email: kmagosiewicz@gmail.com

Telefon: 506730562

Magda Alicka

mgr Magda Alicka

Nauczyciel Języka Angielskiego, UW

W ABC Language Centre pracuję od 15 lat. Uważam, że angielski to piękny język. Natomiast uczenie się go, choć jest bardzo przyjemne i może przynieść dużo radości, to też skomplikowany i wymagający dużego wysiłku proces, w którym bardzo pomóc może dobry nauczyciel.

Telefon: 606 894 6111
david peter

dr Piotr J. Malinowski

Nauczyciel Języka Angielskiego, UAM w Poznaniu

Z każdym rokiem mam coraz więcej zapału do pracy, w której powtarzam swoim uczniom: „Jak się nie wywrócisz, to się nie nauczysz”. Moja 19-letnia praktyka dydaktyczna tylko potwierdza tę regułę. Moje życiowe motto „Diligence is the mother of good luck” sprawdza się przy każdej okazji.

Email: piotr.j.malinowski@poczta.fm
33664651_10215522860561881_3815136929830141952_n

mgr Marta Firs

Nauczyciel Języka Angielskiego, UB, UW

Nauczanie młodych, chłonnych i żądnych wiedzy umysłów to niesamowite wyzwanie, ale również nieopisana satysfakcja. Dziś mojej pracy przyświeca motto: 'If you have knowledge, let others light their candles at it.’ Dlatego kocham to, co robię!

Telefon: 517621619
received_425264492771834

mgr Katarzyna Jurczak

Nauczyciel Języka Angielskiego, UB

Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku oraz Instrumentalistyki na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Białymstoku. Do wykonywanej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Uwielbia pracę z dziećmi. Uważa, że uczy ona cieszenia się z małych rzeczy, których w natłoku codziennych obowiązków nie dostrzegamy. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia uśmiechy dzieci. Podczas zajęć stosuje naukę przez gry i zabawy, które dostosowuje do danego wieku dziecka. Dzieci zaangażowane w zabawę zdecydowanie lepiej przyswajają wiedzę, jeśli nie robią tego na siłę, a każda lekcja wiąże się z pozytywnymi emocjami.

Call Now Button