ABC Language Centre dyr. mgr Dorota Malewska

ABCLC – ul. Młynowa 17, 15-404 Białystok

Top
angielski egzamin ósmoklasisty Białystok

Kurs przygotowawczy języka angielskiego do egzaminu ósmoklasisty – młodzież

 

Liczba spotkań w tygodniu: 2

Czas trwania zajęć: 2 razy po 90 min (4 godziny lekcyjne w tygodniu) lub 65 min i 70 min (3 godziny lekcyjne w tygodniu podzielone na dwa spotkania)

Godziny oraz dni w roku szkolnym 2023/24: 

Godziny popołudniowe.

W tygodniu (poniedziałek-piątek) prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu oraz odpowiedniej grupy.

Nauczyciele: mgr Katarzyna Magosiewicz, mgr Magdalena Malewska, mgr Magda Alicka, mgr Dorota Malewska

Opis zajęć języka angielskiego dla młodzieży – egzamin ósmoklasisty

W ABC Language Centre zapewnione są znakomite warunki do treningu wszystkich umiejętności językowych sprawdzanych podczas testu ósmoklasisty. Praca w niewielkich, kameralnych grupach gwarantuje, że nauczyciel rozpoznaje indywidualne potrzeby każdego z uczestników i oferuje mu niezbędne wsparcie w rozwijaniu talentu bądź pomoc w przypadku problemów czy wątpliwości. Kursy obejmują ćwiczenie umiejętności rozumienia tekstów pisanych, rozumienia ze słuchu i reagowania językowego w codziennych sytuacjach. Trenowane jest również rozwiązywanie zadań zamkniętych oraz tworzenie tekstów pisanych. Powtarzana lub uzupełniana jest wiedza z zakresu konstrukcji gramatycznych wymaganych na egzaminie, a także utrwalana i poszerzana baza potrzebnego słownictwa. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej i sprzyjającej koncentracji atmosferze. Nauczyciele dbają o odpowiednią motywację uczniów i regularnie sprawdzają ich postępy poprzez testowanie nabytych na wcześniejszych lekcjach wiadomości.

Zajęcia są oparte na metodzie eklektycznej – łączone i mieszane są różne formy nauczania, tak by młodzież była zainteresowana zajęciami. Uczniowie korzystają z podręczników, gier edukacyjno-analogowych oraz cyfrowych. Nauczyciele zachęcają do rozwiązywania interaktywnych zadań na tablicy, prowadzą panele dyskusyjne, słuchają wraz z kursantami ciekawych i opiniotwórczych podcastów oraz oglądają filmy dokumentalne przedstawiające zagadnienia dotyczące współczesnego świata.

Postępy w nauce sprawdzane są regularnymi testami cząstkowymi oraz semestralnymi, a na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat.

 

Zajęcia online

Oferta obejmuje kursy języka angielskiego dla młodzieży w formie online w standardowych grupach (max 10 osobowych) oraz mniejszych (2-3 osobowych), a także zajęcia indywidualne.

Po zakwalifikowaniu ucznia do odpowiedniej grupy, określeniu jego poziomu oraz planu nauki, zajęcia odbywają się według planu, tak samo jak zajęcia w szkole – o określonych porach, według ustalonego programu edukacyjnego oraz trwają tyle, ile przewiduje dany kurs. Zajęcia indywidualne, ich terminy, godziny oraz czas trwania ustalane są osobiście z rodzicami uczniów.

Więcej informacji o sposobie prowadzenia zajęć online:

Masz pytania ? Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

    Call Now Button