Designed and built with care, filled with creative elements

ABC Language Centre dyr. mgr Dorota Malewska

ABCLC – ul. Młynowa 17, 15-404 Białystok

Top

ANGIELSKI:DZIECI 7 LAT BIALYSTOK

angielski dla dzieci 10 lat bialystok

Chase the Monkey

Dzieci w wieku 6-7 lat

Zajęcia odbywają grupach wiekowych:

6-7 lat

Liczba spotkań w tygodniu: 2

Czas trwania zajęć: 45 minut

Godziny oraz dni: godziny popołudniowe, prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu

Nauczyciel: mgr Katarzyna Magosiewicz, mgr Katarzyna Jurczak, mgr Magdalena Malewska

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Opis zajęć: angielski dzieci 7 lat bialystok

Dzieci słuchają angielskich opowiadań, uczą się piosenek, zwrotów, słów i zdań. Kreatywne gry i zabawy doskonalą i rozwijają ich umiejętności językowe. Nauczyciel kładzie duży nacisk na rozumienie, otacza dziecko językiem angielskim i oswaja je z podstawami języka pisanego. Dzieci uczą się wierszyków, piosenek, dzięki którym język szybciej jest zapamiętywany, słuchają bajek i opowiadań czytanych przez nauczyciela, oglądają krótkie filmy z sympatycznymi i śmiesznymi bohaterami. Dzięki temu panuje wesoła i przyjazna atmosfera, a dzieci traktują zajęcia jako przyjemność, a nie naukę i pracę. Powoli wprowadzamy dzieci w świat języka pisanego, uczymy literowania, ćwiczymy pisanie literek oraz krótkich słów. Dzieci mają swoje książki z przyjaznymi bohaterami oraz zestawy ćwiczeń, w których mogą ćwiczyć nabyte umiejętności w domu. Często otrzymują także dodatkowe karty pracy do domu. Podczas zajęć wykorzystujemy także tablicę interaktywną, za pomocą której dzieci mogą grać z ciekawe gry językowe. Używamy także wiele pomocy naukowych- gadżetów, maskotek, flashcards, planszówek etc. by zajęcia były różnorodne i ciekawe.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

2023/2024 : różne dni oraz godziny ( popołudniowe) Prosimy o kontakt w celu określenia odpowiedniego poziomu grupy.

W szkole prowadzimy również inne zajęcia i warsztaty dla dzieci.

Zajęcia online dla dzieci oraz młodzieży w ABC Language Centre

Oferujemy kursy dla dzieci i młodzieży online w standardowych grupach (max 10 osobowych) oraz mniejszych (2-3 osobowych), a także zajęcia indywidualne.

Po zakwalifikowaniu ucznia do odpowiedniej grupy, określeniu jego poziomu oraz planu nauki, zajęcia odbywają się według planu, tak samo jak zajęcia w szkole-  o określonych porach, według określonym programu edukacyjnego oraz trwają tyle, ile przewiduje dany kurs. Zajęcia indywidualne, ich terminy, godziny oraz czas trwania  są ustalane osobiście z rodzicami uczniów.

Więcej informacji o sposobie prowadzenia zajęć online :

Masz pytania ? Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

    Call Now Button