Designed and built with care, filled with creative elements

ABC Language Centre dyr. mgr Dorota Malewska

ABCLC – ul. Młynowa 17, 15-404 Białystok

Top
angielski online bialystok

Angielski dla dorosłych online

Kurs angielskiego online

Proponujemy Państwu formę nauki online . Wychodzimy naprzeciw osobom bardzo zajętym, dla których dojazd do szkoły językowej stanowi poważne utrudnienie oraz tym,którzy w różnych względów chcą pozostać w komfortowej strefie swojego domu.
Oferujemy w tej formie wszystkie rodzaje naszych kursów.

Oferujemy kursy dla dorosłych online w standardowych grupach (max 10 osobowych) oraz mniejszych (2-3 osobowych), a także zajęcia indywidualne.

Po zakwalifikowaniu ucznia do odpowiedniej grupy, określeniu jego poziomu oraz planu nauki, zajęcia odbywają się według planu, tak samo jak zajęcia w szkole-  o określonych porach, według określonym programu edukacyjnego oraz trwają tyle, ile przewiduje dany kurs. Zajęcia indywidualne, ich terminy, godziny oraz czas trwania  są ustalane osobiście.

Jak wyglądają zajęcia angielskiego online w ABC Language Centre?

Podczas zajęć nauczyciel łączy się ze słuchaczem poprzez wybraną platformę np. ZOOM lub Skype. By lekcje były owocne, ważne jest by łącze internetowe uczestników było stabilne, a głośniki i mikrofon sprawne. Kamerka internetowa nie jest wymagana, jednakże zawsze jest nam o wiele przyjemniej widzieć swoich rozmówców. Podczas lekcji korzystamy z wielu narzędzi – używamy książek interaktywnych, nagrań audio, pomocy wizualnych,krótkich filmików, quizów, kserówek interaktywnych. Posługujemy się tablicą online, którą uczniowie widzą oraz której treść możemy przesłać uczestnikom po skończonej lekcji. Często wysyłamy  linki do specjalnie przygotowanych gier ze słownictwem z lekcji lub zadań, które wykonują na ekranie swojego komputera przy zachowanej łączności w grupą ( wspólnie rozwiązujemy zadania). Niekwestionowaną zaletą zajęć online jest  większa łatwość w mówieniu naszych uczniów- domowa atmosfera, poczucie bezpieczeństwa ośmiela i do posługiwaniem się językiem angielskim ,a bariery, które niektórym bardziej nieśmiałym uczniom towarzyszą podczas lekcji w szkole, znikają. Dodatkowo,bardzo często pracujemy w towarzystwie naszych pupili, kotów, psów i innych futrzaków,a jak powszechnie wiadomo, wszystko co dobre,jest jeszcze lepsze ze zwierzakiem.

 

Zachęcamy do zapoznania się z opisem wybranego kursu oraz kontaktu telefonicznego z naszą szkołą w celu potwierdzenia czy w wybranej przez Państwa grupie będą odbywały się zajęcia online w danym semestrze szkolnym. Ceny kursów grupowych pozostają niezmiennie. Godziny oraz dni trwania kursów ustalamy  indywidualnie gdyż najpierw musimy ustalić poziom znajomości języka.

Masz pytania ? Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

    Call Now Button