
Chase the Monkey
Dzieci w wieku 6-7 lat
Zajęcia odbywają grupach wiekowych:
6-7 lat
Liczba spotkań w tygodniu: 2
Czas trwania zajęć: 45 minut
Godziny oraz dni: godziny popołudniowe, prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu
Nauczyciel: mgr Katarzyna Magosiewicz, mgr Katarzyna Jurczak, mgr Magdalena Malewska
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.
Opis zajęć
Dzieci słuchają angielskich opowiadań, uczą się piosenek, zwrotów, słów i zdań. Kreatywne gry i zabawy doskonalą i rozwijają ich umiejętności językowe. Nauczyciel kładzie duży nacisk na rozumienie, otacza dziecko językiem angielskim i oswaja je z podstawami języka pisanego. Dzieci uczą się wierszyków, piosenek, dzięki którym język szybciej jest zapamiętywany, słuchają bajek i opowiadań czytanych przez nauczyciela, oglądają krótkie filmy z sympatycznymi i śmiesznymi bohaterami. Dzięki temu panuje wesoła i przyjazna atmosfera, a dzieci traktują zajęcia jako przyjemność, a nie naukę i pracę. Powoli wprowadzamy dzieci w świat języka pisanego, uczymy literowania, ćwiczymy pisanie literek oraz krótkich słów. Dzieci mają swoje książki z przyjaznymi bohaterami oraz zestawy ćwiczeń, w których mogą ćwiczyć nabyte umiejętności w domu. Często otrzymują także dodatkowe karty pracy do domu. Podczas zajęć wykorzystujemy także tablicę interaktywną, za pomocą której dzieci mogą grać z ciekawe gry językowe. Używamy także wiele pomocy naukowych- gadżetów, maskotek, flashcards, planszówek etc. by zajęcia były różnorodne i ciekawe.
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.
2023/2024 : różne dni oraz godziny ( popołudniowe) Prosimy o kontakt w celu określenia odpowiedniego poziomu grupy.
Zajęcia online dla dzieci oraz młodzieży w ABC Language Centre
Oferujemy kursy dla dzieci i młodzieży online w standardowych grupach (max 10 osobowych) oraz mniejszych (2-3 osobowych), a także zajęcia indywidualne.
Po zakwalifikowaniu ucznia do odpowiedniej grupy, określeniu jego poziomu oraz planu nauki, zajęcia odbywają się według planu, tak samo jak zajęcia w szkole- o określonych porach, według określonym programu edukacyjnego oraz trwają tyle, ile przewiduje dany kurs. Zajęcia indywidualne, ich terminy, godziny oraz czas trwania są ustalane osobiście z rodzicami uczniów.
Więcej informacji o sposobie prowadzenia zajęć online :