Designed and built with care, filled with creative elements

ABC Language Centre dyr. mgr Dorota Malewska

Nasz facebook

ABCLC – ul. Młynowa 17, 15-404 Białystok

Top
1100_adopted_kids_at_school

Chase the Monkey

Dzieci w wieku 4-5 lat

Zajęcia odbywają grupach wiekowych:

4-5  lat

Liczba spotkań w tygodniu: 1

Czas trwania zajęć: 45 minut

Godziny oraz dni: godziny popołudniowe, prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu

Nauczyciel: mgr Katarzyna Magosiewicz, mgr Katarzyna Jurczak

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Opis zajęć

Dzieci poznają słownictwo oraz zwroty w języku angielskim, słuchają angielskich opowiadań, uczą się piosenek. Kreatywne gry i zabawy doskonalą i rozwijają ich umiejętności językowe. Nauczyciel kładzie duży nacisk na rozumienie, otacza dziecko językiem angielskim. Dzieci uczą się  piosenek, dzięki którym język szybciej jest zapamiętywany, słuchają bajek i opowiadań czytanych przez nauczyciela, oglądają krótkie filmy z sympatycznymi i śmiesznymi bohaterami. Dzięki temu panuje wesoła i przyjazna atmosfera, a dzieci traktują zajęcia jako przyjemność, a nie naukę i pracę. Nauka wspomagana jest dużą ilością pomocy naukowych (gry, planszówki, maskotki, pacynki, klocki, gadżety) a także ciekawymi zadaniami rozwiązywanymi na tablicy interaktywnej.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

2020/2021 : różne dni oraz godziny ( popołudniowe) Prosimy o kontakt w celu dobrania odpowiedniej grupy względem poziomu językowego dziecka.

Zajęcia online dla dzieci oraz młodzieży w ABC Language Centre

Oferujemy kursy dla dzieci i młodzieży online w standardowych grupach (max 10 osobowych) oraz mniejszych (2-3 osobowych), a także zajęcia indywidualne.

Po zakwalifikowaniu ucznia do odpowiedniej grupy, określeniu jego poziomu oraz planu nauki, zajęcia odbywają się według planu, tak samo jak zajęcia w szkole-  o określonych porach, według określonym programu edukacyjnego oraz trwają tyle, ile przewiduje dany kurs. Zajęcia indywidualne, ich terminy, godziny oraz czas trwania  są ustalane osobiście z rodzicami uczniów.

Więcej informacji o sposobie prowadzenia zajęć online :

Masz pytania ? Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

[contact-form-7 id=”4″]
Call Now Button