Szkoła Języka Angielskiego ABC LANGUAGE CENTRE dyr. mgr filologii angielskiej Dorota Malewska, 15-404 Białystok, ul. Młynowa 17, tel. 507-155-842

Opinie

Maturzyści 2014

Time spent in English classes was very pleasant, ambience is great!
I loved everything during my education here. Conversation classes really helped me to enhance my speaking skills.
It was a pleasure to attend classes in ABC. Thanks for your unqualified support :)
I loved it here :)
It was a pleasure to meet you and to have classes with you! It was very developing and great time!
I am so glad to learn here, so much time here! It was great!
I loved it here.

Młodzież

Lubię dynie. Są duże i pomarańczowe. Z pestkami.
ABC - Nazwanie tego szkołą językową to niedomówienie. To wspaniali ludzie, atmosfera, doświadczenia. Żadna tam reklamowa propaganda. Stwierdzenie faktu.
Niektóre dynie nie mają pestek.
O szkole nie mogę powiedzieć złego słowa. Zajęcia są wciągające, a przyjazna atmosfera sprzyja nauce.
Fantastyczni ludzie, uczący się i nauczający. Do tego herbata i ciastka.
Atmosfera w szkole jest świetna, zajęcia na wysokim poziomie. Nauka tu to czysta przyjemność.
Hej, uczę się tutaj już parę lat i pewnie tak samo jak reszta jestem bardzo zadowolona! Szczególnie miło wspominam herbatę i ciasteczka na zajęciach. Polecam!
Zajęcia były ciekawe i na wysokim poziomie, atmosfera była zachwycająca.
ABC jest jak rodzina, którą zawsze miło się wspomina, dlatego też warto poczuć tę atmosferę. Speakerzy sa tu bardzo uprzejmi, łączą naukę z zabawą i dbają o bardzo dobry poziom angielskiego. Duży nacisk na ciekawe słownictwo sprawia, że czujemy się pewni zdobywanej wiedzy. Czas na zajęciach umilają nam dobre słodkości, a prawdziwie angielską atmosferę możemy poczuć delektując się herbatką w czasie zajęć. Wszystko to sprawia, że nauka w ABC jest prawdziwą przyjemnością.
Nauka w ABC była niezwykłą przygodą. Uczę się tutaj odkąd byłam małym dzieckiem, więc można powiedzieć, że "dorastałam" z tą szkołą. Teraz, gdy stoję u progu dorosłości, myślę, że zawdzięczam tej szkole nie tylko wiedzę, ale i cudowne wspomnienia. Cieszę się, ze miałam szansę spotkać wspaniałe osoby: wspaniałych nauczycieli, których entuzjazm udzielał się innym. Uwielbiam angielski, wiążę z tym językiem swoją przyszłość. ABC zbudowało podstawę do realizacji moich marzeń.

Licealiści

Dzięki ABC poznałam wiele śmiesznych wyrażeń; na zajęciach zawsze dzieje się coś ciekawego, a podział na grupy dostosowany jest do umiejętności uczniów.
Chodzę do ABC Language Centre od wielu lat. Wcześniej byłam w innych szkołach języków obcych, ale żadna nie dała mi tylu możliwości rozwoju. Zajęcia są bardzo urozmaicone i ciekawe. Podczas lekcji nie ma szans na nudę! Zajęcia dostosowane są do wszystkich uczniów - zarówno lepszych, jak i tych gorszych, dużym plusem są zajęcia w małej grupie osób. Nauczyciele, uczniowie i atmosfera są wspaniałe.
Uważam, że szkoła ABC jest najlepszą szkołą do jakiej uczęszczałam kiedykolwiek. Wspaniała atmosfera i wspaniali ludzie. Naprawdę polecam!
ABC jest szkołą przyjazną dla ucznia, nauczyciele dają szanse się rozwijać. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej i spokojnej atmosferze.
ABC jest jak rodzina, którą zawsze miło się wspomina, dlatego też warto poczuć tę atmosferę. Speakerzy sa tu bardzo uprzejmi, łączą naukę z zabawą i dbają o bardzo dobry poziom angielskiego. Duży nacisk na ciekawe słownictwo sprawia, że czujemy się pewni zdobywanej wiedzy. Czas na zajęciach umilają nam dobre słodkości , a prawdziwie angielską atmosferę możemy poczuć delektując się herbatką w czasie zajęć. Wszystko to sprawia, że nauka w ABC jest prawdziwą przyjemnością.
Wiele lat w ABC nauczyło mnie posługiwania się językiem angielskim w różnych życiowych sytuacjach. Forma zajęć wywołuje wiele chęci do nauki i sprawia, że po każdej lekcji jestem w stanie dostrzec postępy. Pozytywna atmosfera w grupie motywuje do nauki i likwiduje bariery podczas rozmów.
Nauka w ABC była niezwykłą przygodą. Uczę się tutaj odkąd byłam małym dzieckiem, więc można powiedzieć, że "dorastałam" z tą szkołą. Teraz, gdy stoję u progu dorosłości, myślę, że zawdzięczam tej szkole nie tylko wiedzę, ale i cudowne wspomnienia. Cieszę się, ze miałam szansę spotkać wspaniałe osoby: wspaniałych nauczycieli, których entuzjazm udzielał się innym. Uwielbiam angielski, wiążę z tym językiem swoją przyszłość. ABC zbudowało podstawę do realizacji moich marzeń.
Szkoła jest super. Nauka w ABC Language Centre zawsze dawała mi wiele radości i satysfakcji. Do matury przystąpiłem z wielkim spokojem i pewnością siebie. Dodatkowo nauczyłem się czerpać przyjemność z poznawania nowych słów i struktur gramatycznych, za co chciałbym bardzo podziękować szkole i nauczycielom.

Kursy maturalne

Zajęcia z mgr Malewską to niesamowita przygoda i językowa uczta wśród inteligentnych ludzi. Z przyjemnością stwierdzam, że dzięki wysokiemu poziomowi w grupach oraz wymaganiom stawianych przez nauczycieli nauka języka angielskiego w ABC Language School przynosi bardzo dobre efekty.
Świetna atmosfera, bardzo dobrze dobrane grupy no i oczywiście nauczyciele z pasją - te wszystkie określenia pasują do szkoły ABC Language Centre. Rok spędzony na przygotowaniu do matury z angielskiego wzbudził we mnie pasję do poznawania ciekawych zwrotów, a przede wszystkim dał mi ogromną wiedzę, która zrobiła wrażenie na egzaminatorach na maturze ustnej.
Liceum, a szczególnie klasa maturalna jest niezapomnianym okresem w życiu. Wiadomo, egzaminy, rozmyślanie o przyszłości, zastanawianie się nad wyborem kierunku studiów. Jednak nawet nauka nie jest taka straszna kiedy mamy możliwość uczyć się we wspaniałej grupie - takiej jaką (mam nadzieję) udało nam się tworzyć w tym roku w ABC. Myślę, że każdy, a ja na pewno, z nutką nostalgii będzie wspominał niezliczoną ilość schodów na attic, zieloną caterpillar, kilkugodzinne maratony na feriach i oczywiście nasze wspaniałe speeche ;) Myślę, że trzy licealne lata spędzone w ABC były najlepszym wyborem jaki mogłam dokonać, a znajomości zawarte w tym czasie przetrwają jeszcze długo, nawet jeżeli w październiku rozjedziemy się na studia po całej Polsce.
What I must admit is that ABC Language Centre utterly deserves the praise. I am truly appreciative of the level of education, it is well-rounded and worth its price. Positive approach to the students, creativity and a great deal of sense of humour are in the teachers make-up, for sure. Not only are they friendly but demanding too, which certainly benefits in the future. The classrooms are nicely designed, there is a possibility of borrowing some English books, so you can get as if closer to the real, well-written English. I would definitely recommend ABC English Centre to everybody who is searching for professional language care ;)
Cieszę się, że miałam możliwość uczęszczania na zajęcia do tej właśnie szkoły. Umożliwiły mi one zdobycie nowych umiejętności i poznanie wielu ciekawych zwrotów, które ułatwiają mi rozumienie języka. Zawsze ciepło będę wspominała spędzony tu czas oraz wspaniałych ludzi, których miałam okazję poznać.
ABC Language Centre - An Amazing Adventure! I must admit we were absolutely gelled as a group and I enjoyed every moment with my friends from that school and our teacher who is in loco parentis. We've never wanted to be eclipsed by others so learning new sophisticated vocabulary was (and still is) our passion! 'Remember - conscientious, diligent, industrious, assiduous! And repeat! And one more time!' Oh yeah, I miss it so much! Despite the fact that we were snowed under because of our finals which were looming large on the horizon, the atmosphere wasn't charged. I felt there at home. Our teacher told me that enthusiasm is contagious - we loved spending time together and practising English! It's true. During the Winter Break we preferred being together and learning to languishing in beds. ABC is wonderful and people I met there are after my own heart.
It was great time, learning English with Mrs. Malewska. She took us for the biggest language journey around the most difficult and the most beautiful English words!
Wybór tej szkoły był zdecydowanie jednym z najlepszych kroków w czasie mojej edukacji. ABC stanowi całkowitą odskocznię od przytłaczającej, szkolnej codzienności. Nauczyciele okazujący zrozumienie, nie zapominający jednak o konsekwencji. Mnóstwo nowych wyrazów, zwrotów oraz przysłów. Do tego nieunikniona, lecz w ciekawy sposób przedstawiana gramatyka. Co więcej, rodzinna atmosfera oraz perspektywa napicia się gorącej herbaty w mroŸne zimowe wieczory sprawiały, że przez te 5 lat nauki z przyjemnością oczekiwałem na kolejne zajęcia ;)
W ABC Language Centre uczę się od 4 klasy szkoły podstawowej i jestem bardzo zadowolona.
Ogromnš zaletą w tej szkole jest duży nacisk na nie używanie języka polskiego podczas zajęć co sprawia, że uczniowie z własnej woli zaglądają do podręczników i kserówek. Dzięki metodom nauczania i oczywiście paniom uczącym w ABC moje zamiłowanie do angielskiego wzrosło do tego stopnia, że zamierzam studiować filologię angielską i pogłębiać wiedzę związaną z tym językiem.
I love this school! If I ever had to choose my English School again I'd definitely choose ABC. Awesome people, awesome teachers, great atmosphere and a lot more
Zajęcia w ABC Language Centre to z pewnością trafny wybór. Bardzo się cieszę, że miałam okazje już kolejny rok pogłębiać swoją wiedzę i szlifować język właśnie w tej szkole. Profesjonalizm i przyjazna atmosfera panująca na zajęciach stwarzają warunki do swobodnej konwersacji oraz zachęcają do nauki. Szeroki zakres poruszanych tematów pozwala na wykorzystanie języka w codziennym życiu.
Witam, z matur jestem bardzo zadowolony i wczoraj oficjalnie zostałem przyjęty w poczet studentów Szkoły Głównej Handlowej. Ogromna w tym Pani zasługa, jako że angielski rozszerzony zdałem na 94%. Chciałbym bardzo podziękować za Pani wkład w mój sukces i cierpliwość do mojej jakże pracowitej osoby.
W ABC Language Centre uczyłem się kilka lat. Każdy spędzony tu rok wspominam bardzo dobrze. Wspaniali nauczyciele (a właściwie to nauczycielki), miłe grupy i wysoki poziom nauczania to tylko niektóre z zalet tej szkoły językowej. Tak więc z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę wszystkim, którzy nie tylko chcą osiągnąć doskonałe wyniki na maturze, lecz również nauczyć się efektownie korzystać z j. angielskiego w życiu codziennym.

Młodzież

Ach te dziewczyny
I found out how to be diligent, conscientious, industriuos and assiduous. And gregarious. Just like pigeons. (Lots of love)
Because of ABC Language Centre I fear no more when tests in English are looming large on the horizon.
We've learnt innumerable sophisticated vocabulary. I am really content with this course. So amiable was the ambience. With best regards, Magda.
Thanks to these classes my finals weren’t the bane of my life.
Beautiful ambience, a lot of sophisticated words, amicable teacher and great amount of knowledge. I recommend ABC to everybody!:)

Kurs przygotowujący do matury rozszerzonej

Uważam, że kurs był świetnie przygotowany. Został zachowany balans między zabawą, a nauką. Lekcje upływały w miłej atmosferze. Jestem przekonany, że matura pójdzie gładko.
Kurs bardzo mi przypadł do gustu. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze. Warunki sprzyjały nauce. Uczę się w ABC od 12 lat i zawsze byłem bardzo zadowolony.
Uczęszczam do szkoły ABC już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z poziomu prowadzonych zajęć. Szczególnie podoba mi się forma zajęć, które prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Na przestrzeni lat zrobiłam ogromny postęp w nauce języka angielskiego i zawdzięczam to włśanie tym zajęciom, prowadzonym przez wybitną kadrę nauczycielską.
Uczestnicząc w tym kursie nauczyłam się wielu nowych słów i idiomów. Kurs bardzo mi się podobał - nie był jak nudne lekcje w szkole.
Całkowity brak szans na taryfę ulgową, nawet w weekendy. Pani Dyrektor ma więcej energii niż cała grupa razem wzięta. Kurs to nie tylko ciekawe konstrukcje gramatyczne i milion nowych słówek, ale też świetnie spędzony czas;)
Generalnie jestem bardzo zadowolony z kursu, co zawsze podkreślałem przed znajomymi. Przede wszystkim ogromny ładunek słownictwa, szczególnie idiomów. Tak naprawdę to nie był to kurs maturalny, a raczej coś zahaczającego o CPE. Szkoda tylko, że było za mało słuchania i czasem bywało nudnawo. Dziękuję za ten rok.
Jestem zadowolona z zajęć. Myślę, że mój angielski znacznie się poprawił. Kurs jest godny polecenia. Pogłębia wiedzę z gramatyki, a także umiejętność wypowiedzenia się.
Kurs był wyczerpujący pod względem słownictwa i ilości wykonywanych ćwiczeń. Większość zadań była dopasowana do wymagań egzaminu maturalnego. Poziom był jednak wyższy niż ten na maturze rozszerzonej.
Z kursu jestem zadowolony. Poziom nauczania był wysoki i pozwolił mi znacznie polepszyć moje umiejętności. Po ukończeniu kursu matura nie będzie stanowić problemu. Polecam.
Uczyłam się w ABC od dzieciństwa i zawdzięczam tej szkole całą moją znajomość angielskiego. Jeśli chodzi o kurs maturalny, muszę przyznać, że początkowo byłam średnio przekonana i nieco sceptyczna w stosunku do niektórych metod nauczania. Warto było jednak dać sobie czas na oswojenie i zaufać doświadczeniu i umiejętnościom pedagogicznym pani dyrektor. Czuję się przygotowana nie tylko do matury, lecz również do podjęcia moich wymarzonych studiów (lingwistyka stosowana)

Kurs przygotowujący do matury rozszerzonej

W zeszłym roku chodziłam na zajęcia do p. Malewskiej z grupą maturalną - dziś jestem szczęśliwą studentką filologii angielskiej w Poznaniu. Bardzo miło wspominam zajęcia w tej grupie. Otrzymałam tu dużą porcję wiedzy, poznałam miłych, inteligentnych ludzi; na każdych zajęciach po prostu miło spędzałam czas. Było to świetne przygotowanie do studiów anglistycznych.
Mam na imię Łukasz. Jestem absolwentem ABC Language Centre. Nauka w tej szkole pozwoliła mi świetnie zdać maturę i z powodzeniem przejść proces immatrykulacyjny na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie studiuję filologię polską. W trakcie swojej edukacji uczęszczałem do wielu szkół językowych, jednak nigdzie nie zdobyłem tak rozległej wiedzy jak w ABC. Szczególnie zadowolony jestem z poszerzania sfery leksykalnej, gdyż to właśnie rozległa znajomość słownictwa poprawia umiejętności komunikacyjne. Profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam tę szkołę gorąco.
W ABC uczyłam się wiele lat. Rok w grupie maturalnej muszę uznać za czas wykorzystany bardzo dobrze. Miła atmosfera, wysoka motywacja i efektywność nauki - to określenia, które z pewnością pasują do czasu spędzonego przeze mnie w ABC. Maturę udało mi się zdać bardzo dobrze, teraz studiuję lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim.
Hej, nazywam się Kasia. Przez wiele lat uczyłam się w ABC. Teraz studiuję w Szkole Głównej Handlowej, a świetna znajomość języka angielskiego, którą zawdzięczam przede wszystkim ABC, pozwala mi się dalej rozwijać. Z każdym dniem przekonuję się, jak ważne są języki w dzisiejszym świecie.
Cześć! Nazywam się Sylwia. Do ABC chodziłam od 4 roku życia! Zostałam tu świetnie przygotowana do matury z angielskiego (zdałam też CAE) - do tego stopnia, iż dzisiaj jestem studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Zajęcia w ABC były intensywna nauką języka - zawdzięczam im bogate słownictwo, łatwość w komunikacji oraz udoskonalenie zdolności pisania prac, co z pewnością przydało się na maturze, a dzisiaj pomaga w studiowaniu. Polecam ABC, gdyż nauka tutaj jest skuteczna, a nauczyciele sprawiają, iż staje się ona przyjemnością.