Szkoła Języka Angielskiego ABC LANGUAGE CENTRE dyr. mgr filologii angielskiej Dorota Malewska, 15-404 Białystok, ul. Młynowa 17, tel. 507-155-842

O szkole

Szkoła została założona w 1992r. Dzieci, które przyszły do nas w 1992 roku mając 4 lata, w roku szkolnym 2006/2007 opuściły ABC mając 18-lat. To nasi pierwsi dorośli absolwenci. Jesteśmy dumni z ich umiejętności językowych, które są wprost ZACHWYCAJĄCE!!! Maturę z języka angielskiego zdali uzyskując ponad 90% i już są absolwentami renomowanych uczelni. Nasi uczniowie dostają się na studia w UW i SGH w Warszawie, UJ w Krakowie, UAM w Poznaniu, UMCS w Lublinie, UŁ w Łodzi, UG w Gdańsku.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mając to na uwadze:

→Gwarantujemy Wam, Uczniowie, iż jeśli spędzicie u nas kilka lat i będziecie osiągać z testów sprawdzających 80-procentowe rezultaty, osiągniecie wszystkie wytyczone sobie cele.

→Gwarantujemy Państwu, iż jeśli Państwa pociechy rozpoczną u nas naukę jako małe dzieci, kończąc liceum będę znały język angielski na poziomie wyższo-średnim (FC), bez żadnego wysiłku lub na pograniczu poziomów Advanced – Proficiency z niewielkim wkładem pracy i średnimi zdolnościami językowymi.
Praca z nami to Wasza ogromna szansa na sukces, a wtedy, gdy YOU PASS EXAMS WITH FLYING COLOURS, THE WORLD IS YOUR OYSTER!!!


 Rok szkolny

od 15 września do 15 czerwca dla dzieci i młodzieży (17 tygodni w semestrze)
od 1 października do 30 maja – dla osób dorosłych (studenci i osoby pracujące – 15 tygodni w semestrze).

Semestr zimowy trwa do końca stycznia i kończy się wypracowaniem określonej liczby godzin. Po dwutygodniowych feriach zimowych (26 styczeń – 4 luty) rozpoczynamy semestr letni. Warunki uczestnictwa pozostają takie same.

W marcu i kwietniu szkoła organizuje swoim uczniom co roku Olimpiadę Języka Angielskiego ABC OLYMPIC COMPETITION IN ENGLISH. Laureaci otrzymują nagrody.

We pit our wits against others!


 Zapisy

Zapisy prowadzimy od 15 czerwca drogą elektroniczną lub telefonicznie.

W razie potrzeby umówimy się z Państwem na test kwalifikacyjny lub rozmowę indywidualnie. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt

mailowy: dorotamalewska@yahoo.co.uk oraz biuro@abclc.bialystok.pl

lub telefoniczny : 507 155 842

Zapraszamy Państwa do sekretariatu szkoły w siedzibie ABC Language Centre, Białystok, ul. Młynowa 17 (wyłącznie).