Szkoła Języka Angielskiego ABC LANGUAGE CENTRE dyr. mgr filologii angielskiej Dorota Malewska, 15-404 Białystok, ul. Młynowa 17, tel. 507-155-842

Nasze kredo

Witamy w witrynie szkoły języka angielskiego ABC Language Centre w Białymstoku!

Kłania się Państwu Dorota Malewska. Jestem magistrem filologii angielskiej, nauczycielem i dyrektorem szkoły.

Pracują u nas filolodzy języka angielskiego, z których większość to moi uczniowie, osoby, które osobiście przygotowywałam do egzaminów wstępnych. Są więc nie tylko wykształceni z racji ukończenia studiów filologiczno-pedagogicznych, lecz i starannie wybrani. Znam ich pod względem sumienności, pracowitości w przygotowywaniu do zajęć, charakteru i umiłowania swojej pracy. Gwarantuję więc, iż będziecie Państwo, jak i Wasze dzieci, w dobrych rękach.
Kursy prowadzimy metodą eklektyczno-komunikatywną. Kładziemy nacisk na umiejętność porozumiewania się począwszy od pierwszych zajęć. Oprócz sprawności werbalno-leksykalnej rozwijamy umiejętności w zakresie pisania, czytania, rozumienia ze słuchu oraz poprawności gramatycznej.

If you want your wildest dreams to come true, ABC is the school for you!

 If you want your wildest dreams to come true,
ABC is the school for you!

Zachęcamy do nauki wszystkich: osoby, które nie miały jeszcze styczności z językiem – dorosłych, a w szczególności małe dzieci. Pamiętajmy, by zadbać o to jak najwcześniej, bowiem uczenie się wszystkich języków obcych jest wieloletnim procesem. Wszystkim zapewniamy kontynuację nauki do osiągnięcia poziomu Proficiency in English, zaliczając sukcesywnie kolejne szczeble liczących się egzaminów, jak First Certificate in English i Certificate in Advanced English. Z umiejętnością i biegłością posługiwania się językiem obcym jest tak jak z nieużywanymi mięśniami – ulega atrofii. Wielu naszych uczniów jest tego bardzo świadomych, bowiem kontynuuje u nas naukę latami, nawet po zdaniu egzaminu CPE.

Metoda nauczania jest zależna od celu stojącego przed uczniem, jak i jego wieku. Inaczej uczymy tych, którzy przygotowują się do egzaminu Proficiency, czy na filologię angielską, a inaczej małe dzieci, którym świat rzeczywistości angielskiej przybliżamy w zabawie, by w sposób „bezbolesny” otrzymały ten wielki dar jakim jest wiedza i umiejętność posługiwania się językiem obcym.


Kredo naszej szkoły to „cztery P”: Praca, Pokora, Pasja i Postęp

Wszyscy, nauczyciele i uczniowie są tu świadomi, iż bez pracy, nie osiągnie się żadnych efektów. Zdobywaniu wiedzy nie ma końca, stąd pokora – dużo jest zawsze przed nami, a do tej wiedzy i umiejętności należy podchodzić z pasją, fascynacją – wtedy proces uczenia się jest wielką przyjemnością, a postępy w nauce przychodzą szybko. Kładziemy nacisk na ogromną rolę nauczyciela w tym procesie. Zdobywana wiedza, nawet w najprzyjemniejszy sposób, musi być stale rzetelnie sprawdzana, oceniana. W atmosferze „przyjacielskiej rywalizacji” osiągamy coraz lepsze rezultaty, pragniemy być doskonalsi.


school  room  wnetrze4  wnetrze1