Designed and built with care, filled with creative elements

ABC Language Centre dyr. mgr Dorota Malewska

Nasz facebook

ABCLC – ul. Młynowa 17, 15-404 Białystok

Top
TEFLcertificationone-to-onearticle1
Kurs profilowany : Business English oraz Medical English

Liczba spotkań w tygodniu: 1 lub 2

Czas trwania zajęć: 90min

Godziny oraz dni: godziny popołudniowe, prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu

Nauczyciel:  mgr Dorota Malewska, mgr Magda Alicka, mgr Piotr Malinowski

Medical English

Kurs dla lekarzy, pielęgniarek i studentów medycyny. Na zajęciach wdrażamy uczniów w świat języka medycznego i problemów zdrowotnych rozwijając jednocześnie umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania.

Uczymy komunikować się w języku angielskim z pacjentem i kolegą lekarzem w pracy, sporządzać historie choroby, opisywać badania, przedstawiać diagnozę i sposoby leczenia, rozumieć teksty źródłowe. Służy temu cała gama zadań językowych, opartych na autentycznych przypadkach z różnych dziedzin medycyny od neurologii do laryngologii przez położnictwo.

Business English

Studentom oraz  osobom pracującym w administracji państwowej, przedsiębiorstwach i firmach krajowych jak i międzynarodowych szczególnie polecamy przygotowanie do egzaminów certyfikatowych BEC (Business English Certificate), które potwierdzają znajomość języka biznesowego na wybranych poziomach. Umiejętności językowe potwierdzone odpowiednim certyfikatem, dają większe szanse na rynku pracy w kraju i zagranicą.

Masz pytania ? Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dobrowolnie podanych na potrzeby dodania komentarza i działania ochrony antyspamowej. Wiem, że zgoda może być przeze mnie w dowolnej chwili wycofana.